www.parafiabudzow.pl

Bóg jest Miłością Nieskończoną i Miłosierdziem. Rekolekcje i Dni Skupienia. Bractwo NMP Matki Pocieszenia. Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Pocieszenia. Odpust Ostatnia niedziela sierpnia. Rok erygowania parafii 1852. Miejscowości należące do parafii. W tygodniu o godzinie 630, 700 oraz dodatkowo w soboty o 1800. W niedziele o godzinie 700, 900, 1100, 1530. Parafia budzowska obejmuje trzy wsie Budzów, Baczyn i Zachełmna. Wieś Budzów została założona mocą przywileju króla Kazimierza Wie.

OVERVIEW

This web page parafiabudzow.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated zero pages inside the web site parafiabudzow.pl and found five websites referring to parafiabudzow.pl.

PARAFIABUDZOW.PL RANKINGS

This web page parafiabudzow.pl is seeing fluctuating amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafiabudzow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiabudzow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiabudzow.pl

Urząd Gminy w Budzowie

Plany, programy, strategie. WYBORY ŁAWNIKÓW NA KADENCJĘ 2016-2019 r. Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2015 r. Świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny. Zespół Szkolno Przedszkolny w Baczynie. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Budzowie.

CAROLUS CAROLUS ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I JEGO DZIEDZICTWO

INFORMATOR NIEDZIELNY AKCJI KATOLICKIEJ ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ REJONU VI. CAROLUS NR 835 11 i 18. CAROLUS NR 833 11 i 18.

WHAT DOES PARAFIABUDZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiabudzow.pl Mobile Screenshot of parafiabudzow.pl Tablet Screenshot of parafiabudzow.pl

PARAFIABUDZOW.PL HOST

I revealed that a lone root page on parafiabudzow.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider parafiabudzow.pl not secure.
88.198.16.154

I caught that parafiabudzow.pl is operating the Apache/2.4.18 (Ubuntu) os.

www.parafiabudzow.pl

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Bóg jest Miłością Nieskończoną i Miłosierdziem." Our analyzers viewed that the web site stated " Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Pocieszenia." The Website also said " W tygodniu o godzinie 630, 700 oraz dodatkowo w soboty o 1800. W niedziele o godzinie 700, 900, 1100, 1530. Parafia budzowska obejmuje trzy wsie Budzów, Baczyn i Zachełmna. Wieś Budzów została założona mocą przywileju króla Kazimierza Wie."

SUBSEQUENT BUSINESSES

Parafia Cegłów Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Jana Chrzciciela i św. Andrzeja w Cegłowie

PW św Jana Chrzciciela i św. Na południowo-wschodnim Mazowszu, takich jak Cegłów. Bogata, wielowiekowa historia miasta i jeszcze starszego kościoła znajduje tu swe odzwierciedlenie w mnogości zabytków. Przed nim modlili się ostatni Jagiellonowie. Stojąca tuż przy kościele w Cegłowie cieszy szlachetnym brzmieniem swoich dzwonów.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku

Liturgia, spowiedź, nabożeństwa. Odpust Przemienienia Pańskiego w parafii Chmielnik. WRACAMY DO CZASU LETNIEGO! WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI - 2018.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chotomowie

Marsz Świętości Życia - Niedziela 15. Przygotowanie do pierwszej komunii św. 45, w niedziele podczas Mszy Św.

Rzymskokatolicka Parafia MB Różańcowej - Chropaczów - Aktualności

Witamy na internetowej stronie naszej Parafii. Zachęcamy do zapoznania się informacjami bieżącymi jak intencje mszalne, ogłoszenia parafialne, oraz innymi związanymi z historią kościoła czy życiem Parafii. Nasza parafia korzysta z programu komputerowego, który umożliwia wyszukiwanie grobów, osób pochowanych, opiekunów grobów, można gromadzić dokumentację fotograficzną każdego grobu, sprawdzać płatności za miejsca grobowe.

Strona główna

Parafia Świętej Trójcy w Gałkowie. Parafia Miłosierdzia Bożego w Justynowie. Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Kaletniku. Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koluszkach. Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach. Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie. Parafia MB Różańcowej w Nowych Chrustach. Parafia Świętej Rodziny w Rokicinach Kolonii.